Par mums

Mūsuprāt, uzticēšanās pareizajiem specialistiem  ir viens no svarīgākajiem faktoriem jebkura projekta īstenošanā!

Gadu kopējā darba pieredze mārketingā

izstrādātas lapas

apmierināti klienti

Kas mēs esam?

Rolands Bergs

Interneta mārketinga

speciālists

Par mani

Ar mārketingu esmu aizrāvies jau kopš sevi atceros. Savas karjeras laikā esmu palīdzējis daudziem uzņēmumiem iegūt jaunus klientus, izmēģinot desmitiem dažādus mārketinga rīkus un stratēģijas.

Lielisku pieredzi esmu guvis attīstot savus personīgos interneta biznesus, piemēram DiscoverLatvia.eu, SmaidaFabrika.lv, metamais.lv u.c.

Mārketings ir ne tikai mans darbs, bet arī mana aizraušanās. Mārketingu nevar iemācīties no mācību grāmatām, jo tas nepārtraukti mainās. Kas vakar strādāja, šodien var būt nekam nederīgs. Mārketingā uzvarēs tie, kas visātrāk spēs pielāgoties un adaptēties jaunākajām tendencēm, tie, kas izmantos modernākos mārketinga rīkus un efektīvākās mārketinga stratēģijas.

Man patīk jauni izaicinājumi!

SEO

Mājaslapu izstrāde

Stratēģijas izveide

un konsultācijas

Satura veidošana

Digitālais mārketings

Kristina Oļševska

Multimediju mārketinga

speciāliste

Par mani

Es ticu, ka viss, ko mēs darām, ir saistīts ar mārketingu – gan tas, ko mēs pērkam, gan tas, ko lasām, pat kam izvēlamies ticēt un kādu viedokli paužam, tādēļ tā ir mūsu – marketologu – atbildība, mārketingu izmantot pareiziem nolūkiem, vairojot sabiedrības labklājību, aktualizējot ģeopolitiskos un ekoloģiskos jautājumus, kā arī vienkārši padarot pasauli labāku.

Jau kopš bērnības mani aizrauj dizains un stāsti, ko ir iespējams caur to izstāstīt, taču ar mārketingu esmu uz “Tu” jau kopš 2012. gada, kad studiju gados aizdevos Erasmus Mundus apmaiņas programmā uz Portugāli. Viens pasniedzējs mani iepazīstināja ar terminu “mārketings” un “psiholoģija”, un kā šie abi termini mijiedarbojas.

Long story short, jau gandrīz 10 gadus apvienoju savu aizraušanos, talantu un māku, lai veidotu pārdomātu dizainu, kas izstāsta zīmola stāstu un rezonā ar ikvienu, kas klausās.

 

Grafiskais un

multimediju dizains

Mājaslapu izstrāde

Stratēģijas izveide

un konsultācijas

Satura veidošana

Digitālais mārketings

E-pasts

Pieteikties konsultācijai

Personas datu apstrādes noteikumi

Pievonojaties mūsu e-pasta listei, lai saņemtu izdevīgus Backlinks piedāvājumus!